Пожертвування

Комерція — це привабливо. Реклама — не може бути злом. Але тільки не Event Day.
Event Day – це щось нове та цікаве. Вона подібна до платформи, яка об’єднює усіх людей. Платформа наче світ для подій. Це місце, куди ми всі можемо прийти та знайти будь-який для себе цікавий захід, не зважаючи від місця прочижвання та інтересів людини.
Під час заснування Event Day, я міг би зробити його прибутковим проектом з рекламними оголошеннями, але я цього не хочу, тому що сам безпосередньо був організатором багатьох соціальних заходів від малих до масштабних і завжди сама найбільша проблема була – це ПЛАТНА РЕКЛАМА. Від заснування платформи, я дав можливість людям створити або переглянути подію, яка відбувається в Україні. За останій час ми важко працювали та не вистачало допомоги, фінансів і часу. Зате ми цінуємо ідею безкоштовної реклами і репутацію кожного заходу. Ми виконуємо наше завдання, залишаючи марнотратство іншим організаціям.
Кожен день ми працюємо над вдосконаленням Event Day, щоб Вам було як умога зручніше костуватися платформою. Сьогодні прошу Вас обміркувати можливість будь-якого внеску. Однак ми розуміємо, що не всі можуть, чи хочуть, зробити пожертву. І це абсолютно нормально. Кожного дня знаходиться достатньо людей, які долучаються до внесків. Зараз є список людей, які підтримали соціальний проект, який має перерости у велику платформу, яка буде допомагати людям.
З повагою,
Беш Владислав
Співзасновник EvenDay.

Номер картки

5168 7573 3456 8799

ПІБ – Беш Владислав Вікторович

На що буде використана Ваша пожертва?

Технології: сервери, широкосмуговий доступ, обслуговування обладнання, розвиток. Event Day – є один з 5-ки найпопулярніших інформаційних порталів в Україні, але засоби на його підтримання складають лише малу частку від того, що витрачають інші провідні сайти.
Люди: iнші веб-сайти з 10-ки найкращих мають  сотні працівників. Ми маємо 21 неоплачених працівників, які працюють над ідеєю. Ваші пожертви допомагають працівникам, як найбільше ефективно виконувати свою роботу.
Ресурси: кожен захід проходить у нас модерацію, після чого в кінці кожного дня ми аналізуємо, скільки потрібно затратити коштів для реклами.
Сьогодні ми працюємо над облаштування потрібної електроної системи купівлі та продажу квитків, яка дасть можливість організаторам не платити комісію за продаж квитка та покупцеві сплачувати комісію за перевод коштів.
Плануємо розробку додатку на ISO, Android, Windows, який буде працювати для нагадування про заходи, які Вам спадобалися та пошуку нових.
Тому тільки з спільними зусиллями створемо платформу, яка буде допомагати організаторам заходів знаходити відвідувачів, а відвідувачі зможуть знайти, де можна провести свій час з користю.

 

Найближчі заходи