Угода на разміщення заходів на сайті

Eventday.com.ua

 1. Основні положення
  1. Дана угода (іменоване надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом example.ua24.biz (далі – Сайт), в особі Адміністрації сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.
  2. Відповідальність за публікацію заходу яка забороняєтьсяЗаконом про Рекламу, або іншим розділом Законодавства України — відповідальність несе сторона яка створила та опублікувала захід.
  3. Ми не дозволяємо розміщати заходи у яких висвітлюється, або закликається до  насильства, зловживання алкоголю та психотропних препаратів, дій які порушують суверенітет країни, дій зв’язаних до розбещення неповнолітніх (оголені інтимні частини тіла).
  4. Ми не дозволяємо розміщати заходи які порушують інформаційний повід, або не до кінця оформленні, що вводить користувача в оман.
  5. Ми не дозволяємо розміщати захід, у якому вказується декілька заходів.
  6. Відповідальність згідно чинного законодавства України щодо, не законного використання фото/аудіо/відео матеріалів — відповідальність несе сторона яка створила та опублікувала захід.
  7. Ми не дозволяємо розміщати фото и відео, на яких присутній дії вказані в п.2.
 1. Порядок використання Сайту
  1. Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.
  2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних.
  3. В процесі реєстрації на сайті, ви отримуєте логін і пароль за безпеку, яких ви несете відповідальність.